Wizażystka / Stylistka

Cena:

219 zł /m-c

Liczba godzin:

140 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Po co ograniczać się do jednej dziedziny, skoro możesz zapisać się na kurs dający Ci solidne przygotowanie praktyczne do wykonywania dwóch profesji? Jeżeli w Twoim sercu jest miłość jednocześnie do branży beauty i branży fashion, to nie musisz wybierać między nimi dwoma! Zapisz się na kurs Wizażystka/stylistka w Żaku i wejdź do kolorowego świata mody i makijażu. 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?


Kreatywność mogłaby być Twoim drugim imieniem? W Twojej głowie powstaje mnóstwo wizji dotyczących niecodziennych stylizacji lub szalonych makijaży? Kochasz przygotowywanie się do przebieranych imprez i magicznych sesji zdjęciowych? Wśród Twoich znajomych wszyscy zwracają się do Ciebie o rady w kwestii ubioru? Pomyśl nad tym, by swoje predyspozycje zamienić w zawód!

Czego nauczysz się na kursie Wizażystka/stylistka w Żaku?

Dzięki nauce na kursie Wizażystki/stylistki w Żaku będziesz potrafić sprostać oczekiwaniom swoich przyszłych klientów. Nauczysz się dobierać stroje do konkretnych potrzeb, budować wizerunek, stylizować i korzystać z różnych metod i technik makijażu. Przyswoisz także zasady bezpieczeństwa i higieny w usługach osobistych. Dzięki nauce komunikacji interpersonalnej i podstaw psychologii unikniesz nieporozumień i przykrych sytuacji z klientami. Dowiesz się też więcej o historii stylu. 

Kim możesz zostać po nauce na kursie Wizażystka/stylistka w Żaku?

Po nauce na kursie Wizażystki/stylistki będziesz móc wykorzystywać swoją wiedzę i zdolności w centrach urody, gabinetach i salonach kosmetycznych czy salonach SPA. Inną niecodzienną opcją jest zatrudnienie w agencji artystycznej, charakteryzatorni, w teatrze czy telewizji. Możesz także otworzyć własną działalność i pracować zgodnie ze swoją wizją!


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu Wizażystka/stylistka będziesz znać:

  • Historię stylu

  • Metody i techniki makijażu

  • Podstawy materiałoznawstwa kosmetycznego

  • Podstawy psychologii

Po ukończeniu kursu Wizażystka/stylistka będziesz potrafić:

  • Zastosować w praktyce zasady bezpieczeństwa i higieny w usługach osobistych

  • Dobierać strój klienta/klientki do jego/jej potrzeb

  • Skutecznie komunikować się z klientem/klientką

  • Budować wizerunek klienta/klientki.

Wymagania zapisowe na kurs Wizażystka/stylistka

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V