Rachunkowość i finanse - ONLINE

Cena:

219 zł /m-c

Liczba godzin:

160 godzin

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Dla wielu ludzi rozsądne zarządzanie własnym portfelem i kontem w banku jest już wyczynem na miarę superbohatera. Jednak poza nimi istnieją na świecie matematyczni superbohaterowie, którzy odpowiadają za finanse wielkich korporacji, ogromnych organizacji albo nawet całych państw. Ta ścieżka kariery stoi przed Tobą otworem! :) Zacznij od kursu Rachunkowości i finansów w Żaku, a później… Kto wie, może w przyszłości nasz absolwent zajmie miejsce prezesa NBP? :D 

Dla kogo jest ten kurs online w Żaku?

Cyfry, dokumenty, tabelki, segregatory i liczenie pieniędzy Ci niestraszne? Chcesz rozpocząć karierę w rachunkowości, biurze podatkowym czy księgowości? A może już stawiasz pierwsze kroki w zawodzie, ale chcesz wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom? Kurs Rachunkowość i finanse w Żaku przygotuje Cię do pracy dzięki idealnemu połączeniu nauki teorii z praktyką. Ponadto wygodna forma online pozwoli Ci na przyswajanie wiedzy w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Czego nauczysz się na kursie online Rachunkowość i finanse w Żaku?

Poznasz podstawy ekonomii i zasady rachunkowości. Przećwiczysz podstawy analizy i sprawozdawczości finansowej, dzięki czemu z łatwością przygotujesz np. zestawienie roczne. Dowiesz się jak wyliczać wynagrodzenia oraz podatki. Aby nie utonąć w papierowych dokumentach, zapoznasz się z oprogramowaniem specjalistycznym firmy InsERT - zaprzyjaźnisz się m.in. z systemem Rewizor nexo i Rachmistrz nexo. 


Kim możesz zostać po nauce na kursie online Rachunkowość i finanse w Żaku?

Po ukończonej edukacji możesz poszukiwać pracy w praktycznie wszystkich firmach - bez względu na branżę, każde przedsiębiorstwo potrzebuje osób pracujących w działach księgowości czy działach finansowych. Zatrudnienie znajdziesz także w działach analizy finansowej czy działach controllingu i consultingu. Interesująca ścieżka kariery czeka na Ciebie w bankach i instytucjach finansowych. Zajęcia dla Ciebie nie zabraknie w biurach rachunkowych lub firmach doradczych. Możesz także rozważyć założenie własnej działalności.

Pracujemy i uczymy na oprogramowaniu firmy InsERT 

Rewizor nexo - wspiera w prowadzeniu pełnej księgowości. Ten program ułatwi Ci codzienną pracę: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, umów i płac i wiele innych. 

Rachmistrz nexo - uproszczony system obsługi rachunkowej. Pozwala na prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Ten program pomoże Ci w prowadzeniu księgowości - poczynając od ewidencji VAT, umów i płac, środków trwałych i pojazdów, przez wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, po rozliczanie rozrachunków. Na kursie Rachunkowość i finanse dowiesz się, jak wykorzystywać program do elastycznej obsługi finansów i rozrachunków.


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu online Rachunkowość i finanse będziesz potrafić:

  • zidentyfikować przedmiot analizy finansowej

  • rozpoznać etapów analizy finansowej 

  • określić dzień otwarcia i zamknięcia ksiąg rachunkowych

  • obliczać wynagrodzenia brutto/netto pracownika przy zastosowaniu systemu czasowego prostego

  • obliczać składki na ubezpieczenie zdrowotne potrącane w liście płac pracowników

  • obliczać składki na ubezpieczenie zdrowotne odliczane od podatku dochodowego od osób fizycznych. 

Wymagania zapisowe na kurs online Rachunkowość i finanse

  • pełnoletność

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,

  • przeglądarka internetowa,

  • mikrofon/słuchawki.

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V