Rachunkowość i finanse

Cena:

199 zł /m-c

Liczba godzin:

160 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

Rachunkowość i finanse to obecnie jeden z najpopularniejszych kierunków, jaki wybierają absolwenci szkół średnich. Dzieje się tak, gdyż nabyte kompetencje umożliwiają zdobycie wymarzonej pracy związanej z satysfakcjonującym wynagrodzeniem. Umiejętności, które będzie posiadał każdy absolwent kierunku rachunkowość i finanse, są bardzo poszukiwanymi wśród pracodawców. Banki, instytucje finansowe, księgowość, firmy zajmujące się doradztwem finansowym – to tylko niektóre z miejsc, gdzie mogą być wykorzystane zdobyte kwalifikacje. Wybór tej ścieżki zawodowej stwarza ogromne perspektywy i daje sposobność do zdobywania cennego doświadczenia również w zagranicznych przedsiębiorstwach.

Dzięki kadrze, która z pasją wprowadzi w świat finansów oraz rachunkowości, wszystkie zagadnienia zostaną szybko i sprawnie przyswojone. Natomiast praktyczne ćwiczenia pozwolą nauczyć się wykorzystywać i systematyzować zdobyte informacje.

Dlatego, jeżeli marzysz o karierze w branży finansowej lub jeżeli myślisz o awansie i pragniesz poszerzyć swoje kompetencje, jest to kierunek stworzony dla Ciebie.

Czego nauczysz się na kierunku rachunkowość i finanse?

Dowiesz się o tym, jak funkcjonują różne instytucje finansowe oraz banki. Zostaną Ci przedstawione zagadnienia dotyczące sytuacji ekonomiczno – gospodarczej na świecie. Mechanizmy działania gospodarki rynkowej staną się dla Ciebie jasne i przejrzyste.

Poznasz zagadnienia z dziedziny makro – i mikroekonomii. Będziesz potrafił zarządzać funduszami należącym zarówno do firm prywatnych, jak też do instytucji państwowych czy samorządów terytorialnych. Wzbogacisz swoje kompetencje o umiejętność sporządzania dokumentacji finansowej – raportów, sprawozdań, bilansów. Nie będziesz miał problemu z analizą danych finansowych, która jest niezbędna do wdrożenia właściwej polityki pieniężnej w przedsiębiorstwie lub jednostce państwowej. Będziesz umiał podejmować ważne decyzje dotyczące budżetu, a także doradzać innym w zakresie kwestii finansowych. Zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat podatków, przepisów prawa bankowego, finansowego oraz regulujących prowadzenie działalności gospodarczej.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.