Zarządzanie zasobami ludzkimi

Cena:

219 zł /m-c

Liczba godzin:

160 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia ze słowem “praca”? To zabałaganione biurko pełne dokumentów i służbowy komputer wysyłający mnóstwo powiadomień? A może wyobrażasz sobie od razu wspierający Cię zespół, z którym możesz dyskutować godzinami w pokoju socjalnym, wspólne wypady integracyjne, a także szkolenia w miłej atmosferze i ze smacznymi przekąskami? Jeżeli myślisz o tym drugim, społecznym wariancie, prawdopodobnie to zasługa przyjaznych i dobrze działających działów kadr. Jeżeli marzysz o tym, by zawodowo zajmować się integrowaniem zespołów, tworzeniem przyjaznej atmosfery i inkluzywnej kultury organizacyjnej - rozważ rozwijanie się w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi. 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla fanów pracy zespołowej, którzy cenią sobie przyjazne środowisko pracy i chcą je współtworzyć. Jeśli chcesz wspierać inne osoby w ich codziennych obowiązkach, pomagać w ich rozwoju i wyznaczać Wasze wspólne cele, ten kurs jest dla Ciebie. Idealnie, jeśli masz smykałkę do zarządzania i jesteś typem lidera. 

Czego nauczysz się na kursie Zarządzania zasobami ludzkimi w Żaku?

Podczas nauki na kursie wprowadzimy Cię w świat zarządzania. Nauczysz się budować i reorganizować zespoły. Poznasz metody motywowania pracowników. Dowiesz się jak planować pracę i zarządzać czasem. Przyswoisz techniki radzenia sobie ze stresem. Nauczysz się jak rozwiązywać konflikty w środowisku pracy. Poznasz narzędzia wspomagające zarządzanie zasobami ludzkimi i elementy prawa pracy. Dowiesz się jak rekrutować i selekcjonować wartościowych pracowników


Kim możesz zostać po nauce na kursie Zarządzanie zasobami ludzkimi w Żaku?

Po ukończonej edukacji nie będziesz narzekać na brak perspektyw - osoba specjalizująca się w zarządzaniu zasobami ludzkimi jest potrzebna praktycznie w każdej firmie, bez względu na branżę! Praca czekać będzie na Ciebie w działach HR, działach kadr czy działach personalnych - w różnych przedsiębiorstwach stanowiska i działy tego typu noszą różne nazwy. Zajęcie znajdziesz także w biurach karier, agencjach pośrednictwa pracy czy firmach konsultingowych.


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

  • Wprowadzenie do zarządzania

  • Budowanie i reorganizacja zespołu

  • Metody motywacji pracowników

  • Planowanie pracy i zarządzanie czasem

  • Radzenie sobie ze stresem

  • Rozwiązywanie konfliktów w środowisku pracy

  • Rekrutacja i selekcja wartościowych pracowników

  • Narzędzia wspomagające zarządzanie zasobami ludzkimi

  • Elementy prawa pracy.


Wymagania zapisowe na kurs Zarządzanie zasobami ludzkimi

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V