Las w szkle

Cena:

349 zł

Liczba godzin:

5 godzin

Czas trwania:

1 dzień

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Uwielbiasz oryginalne roślinne dekoracje? Chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć samodzielnie kwiatowe ozdoby? A tematyka eko jest bliska Twemu sercu?

No to idealnie! Mamy kurs dla Ciebie! Jeżeli chcesz wprowadzić do swojego domu oryginalny designerski klimat (lub do domów Twoich klientów) to na kursie Las w szkle dowiesz się, jak wykonać żywy miniaturowy ogródek dla każdego rodzaju wnętrza.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla zawodowych florystów, kwiaciarzy, pasjonatów designu, dekoratorów wnętrz, specjalistów od aranżacji ogrodów. I dla każdego kto lubi pracę z roślinami i chce nauczyć się jak tworzyć ogrody w szkle, które będą funkcjonować latami.

Czego nauczysz się na kursie las w szkle?

W części teoretycznej trener opowie o technikach uprawy roślin w szklanych naczyniach. Dowiesz się wszystkiego od podstaw. Jak łączyć rośliny. Jak dobierać podłoże. A także - jak wybierać naczynie! No bo słoik butelce nierówny. Na kursie Las w szkle zapoznasz się z tajnikami uprawy roślin w szklanych naczyniach. Prześledzisz też etapy powstawania ekosystemów w szkle.

Druga część kursu to praktyka! W trakcie tego etapu szkolenia stworzysz własny las w szkle. Oczywiście przy użyciu odpowiednich narzędzi i odpowiednio przygotowanych materiałów: roślin, naczynia podłoża itp.

Co mi daje kurs w Żaku?

Efekty kształcenia:

Po kursie będziesz:

  • posiadać wiedzę i umiejętności niezbędne do profesjonalnego wykonywania lasu w szkle

  • potrafił/a odpowiednio dobrać: narzędzia, rośliny, podłoże, naczynia do danego projektu.

Program nauczania

  • zapoznanie się z technikami wykonywania lasów w słoiku: rodzaje słoików, rodzaje gruntów i kamieni, rodzaje roślin, las otwarty i zamknięty, długotrwałe utrzymanie lasu

  • wykonywanie własnej kompozycji pod okiem instruktora z omówieniem każdego z etapów.


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V