Kurs – Excel dla początkujących

Cena:

549 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Odręczne rysowanie tabelek i wykresów już dawno przeszło do lamusa. O ile jeszcze 20 lat temu komputer był w biurze ciekawym eksponatem, na który bezpieczniej było patrzeć z daleka, o tyle teraz większość biur nie wyobraża sobie pracy bez zdobyczy techniki. Jeżeli czujesz, że jesteś o mały krok w tyle i nie czujesz się bezpiecznie w pracy w programie takim jak Excel, nie masz powodów do zawstydzenia. Cieszymy się, że szukasz możliwości doszkolenia - i taką możliwość masz właśnie przed sobą! Razem podkręcimy Twoje kompetencje cyfrowe.

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Nie boisz się pracy z cyframi, tabelami i wykresami? Sprawnie radzisz sobie z zarządzaniem finansami i danymi liczbowymi, ale chcesz lepiej posługiwać się programami komputerowymi? Twój szef chce przestać tworzyć kolejne segregatory do istniejącego już stosu dokumentów i przejść z obiegu papierowego na elektroniczny, a Ciebie z lekka to przeraża? Nie ma sprawy - pomożemy! Twój talent do analizy danych rozkwitnie dzięki wiedzy zdobytej na kursie Excel dla początkujących.

Czego nauczysz się na kursie Excel dla początkujących w Żaku?

W toku nauki poznasz budowę programu Excel oraz jego możliwości na poziomie podstawowym. Z prowadzącym omówicie budowę wstążki i okna roboczego, rozszerzenia i sposoby zapisu. Poznasz podstawowe funkcje w Excelu. Nauczysz się wpisywać liczby i tekst. Dowiesz się jakie są sposoby formatowania. Praca z dużą ilością danych nie będzie miała przed Tobą tajemnic - zaznajomisz się z filtrowaniem, tworzeniem tabel, wstępem do tabel przestawnych, funkcjami daty i czasu. Poznasz podstawowe narzędzia umożliwiające tworzenie raportów i wykresów.


Kim możesz zostać po nauce na kursie Excel dla początkujących w Żaku?

Ukończony kurs sprawi, że jeszcze lepiej będziesz sobie radzić w pracy administracyjnej - obowiązki będziesz wykonywać dużo szybciej i dokładniej. Jeżeli do tej pory Excel nie był Ci potrzebny w pracy, wiedza zdobyta w toku edukacji pozwoli Ci na zmodernizowanie Twojej firmy bądź na zmianę ścieżki kariery. Excel przyda Ci się także w zarządzaniu swoimi prywatnymi finansami!

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu Excel dla początkujących będziesz potrafić:

  • tworzyć i zarządzać arkuszem na poziomie podstawowym

  • wpisywać liczby, teksty i je sortować

  • formatować podstawowe funkcje w programie Excel

  • filtrować duże ilości danych, tworzyć tabele i wykresy

  • tworzyć podstawowe reguły i funkcje w arkuszu oraz używać funkcji wbudowanych w arkusz

  • wydrukować dane z arkusza.

Wymagania zapisowe na kurs Excel dla początkujących

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V