Kurs – Kadry, płace, ZUS

Cena:

899 zł

Czas trwania:

55 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Znajomi mówią o Tobie, że jesteś osobą dokładną jak księgowa? Żaden błąd rachunkowy nie umknie Twojej uwadze? Twoimi cechami charakteru jest sumienność, skrupulatność, uważność i pracowitość? Jeśli na poważnie myślisz o rozwijaniu tych części osobowości i wykorzystaniu ich w pracy, kurs Kadry, płace, ZUS jest dla Ciebie. Po ukończeniu edukacji praca w działach kadrowych i finansowych nie będzie mieć przed Tobą tajemnic. 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Chcesz znaleźć pracę w biurze? Myślisz o zawodowym zajmowaniu się wyliczeniami? Frajdę sprawia Ci prowadzenie dokumentacji? Kurs Kadry, płace, ZUS czeka na Ciebie! Dzięki niemu otworzy się przed Tobą droga do zatrudnienia w korporacji, małym lub średnim przedsiębiorstwie bądź każdej innej firmie. Program kursu skierowany jest przede wszystkim do absolwentów szkół średnich oraz uczelni wyższych. Wiedza, którą przyswoisz w toku edukacji, będzie przydatna również gdy myślisz o założeniu własnej firmy i chcesz samodzielnie prowadzić sprawy kadrowe.

Czego nauczysz się na kursie Kadry, płace, ZUS w Żaku?

Jako absolwent kursu będziesz specjalizować się w obsłudze kadrowo-płacowej. W toku edukacji nauczysz się rozliczać pracowników z Urzędem Skarbowym i sporządzać listy płac. Poznasz regulacje prawne zawarte w kodeksie pracy i kodeksie cywilnym. Będziesz znać zasady naliczania wynagrodzeń i narzut na wynagrodzenia. Opanujesz nie tylko tradycyjne sposoby rozliczania, ale także zaznajomisz się z odpowiednimi programami komputerowymi, np. z programem Płatnik. Dowiesz się też szczegółów dotyczących Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.


Kim możesz zostać po nauce na kursie Kadry, płace, ZUS w Żaku?

Po ukończonej edukacji możesz poszukiwać pracy w działach finansowych, działach kadr czy w szeroko rozumianej branży HR. Specjalistów zajmujących się zasobami ludzkimi i płacami potrzebuje każda firma bez względu na jej zakres usług i rozmiar. Znalezienie pracy nie powinno być więc większym problemem. Możesz rozważyć także otwarcie własnego biura zajmującego się rozliczaniem i prowadzeniem spraw kadrowych. 


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu Kadry, płace, ZUS będziesz znać:

 • Zagadnienia prawa pracy

 • Zakres czynności pracownika

 • Prawo ubezpieczeń społecznych

 • Zasady ustalania wynagrodzeń według Polskiego Ładu

 • Zasady prowadzenia dokumentacji kadrowej zgodnie z zasadami Polskiego Ładu

 • Zasady obsługi programu kadrowo – płacowego

 • Zasady tworzenia regulaminów Zakładowych Funduszy Świadczeń Socjalnych

 • Zasady rozliczania pracowników w Urzędzie Skarbowym

 • Zasady BHP

Wymagania zapisowe na kurs Kadry, płace, ZUS

 • pełnoletność

 • świadectwo ukończenia szkoły średniej

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V