Depilacja laserowa

Cena:

899 zł /2 raty

Liczba godzin:

8 godzin

Czas trwania:

1-2 dni

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Prowadzisz salon kosmetyczny i myślisz o poszerzeniu oferty? Chcesz zaproponować swoim klientkom nowoczesny i luksusowy zabieg? Interesują Cię nowe technologie i ich zastosowanie w kosmetyce? Marzysz o tym, żeby proces upiększania przebiegał sprawnie i z precyzją lasera? Zapisz się na kurs depilacji laserowej! Czekają na Ciebie oczywiście ćwiczenia praktyczne, ale też masa teorii o budowie lasera, przeciwskazaniach do wykonywania zabiegów czy sposobie przeprowadzania rozmów z klientkami. 2 dni intensywnego przyswajania wiedzy i już – gładko przyszło!

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Kurs depilacji laserowej stworzyliśmy z myślą o kosmetyczkach, które chcą nabyć nowe umiejętności oraz dla właścicielek salonów kosmetycznych, które pragną wzbogacić ofertę swojego gabinetu.

Czego nauczysz się na kursie depilacji laserowej w Żaku?

Na kursie depilacji laserowej połączysz wiedzę teoretyczną z praktyką. Wraz z prowadzącymi przeanalizujesz budowę lasera, aby móc później lepiej rozumieć jego działanie. Oczywiście nauczysz się również prawidłowej obsługi urządzenia. Zapoznasz się ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów fotodepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczynek, usuwania przebarwień oraz leczenia trądziku. Nauczysz się dobierać odpowiednie parametry urządzenia dostosowane do konkretnych zabiegów. Dowiesz się też, jakie zasady obowiązują podczas ich wykonywania i jaka jest ich prawidłowa kolejność. Wraz z prowadzącymi omówisz, jaka jest prawidłowa częstotliwość wykonywania zabiegów laserowych u klientek. Poznasz jakie jest odpowiednie postępowanie po wykonanym zabiegu. Ponadto poszerzysz swoją wiedzę dotyczącą zasad przeprowadzania rozmów z klientkami. Będziesz także w stanie lepiej zadbać o bezpieczeństwo w Twoim salonie dzięki zapoznaniu się z zasadami bhp. W praktycznej części kursów czekają na Ciebie ćwiczenia na modelkach. Będziesz również własnoręcznie przeprowadzać przygotowania do zabiegów.

Kim możesz zostać po nauce na kursie depilacji laserowej w Żaku?

Po poszerzeniu wiedzy na kursie możesz starać się o zatrudnienie w gabinetach kosmetycznych, w których będziesz przeprowadzać zabiegi depilacji laserowej. Możesz również rozważyć otwarcie własnego salonu skupiającego się na przeprowadzaniu zabiegów fotodepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczynek, usuwania przebarwień oraz leczenia trądziku.


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku? 

Efekty kształcenia

Po ukończonym kursie:

  • powiększy się Twoja wiedza na temat depilacji laserowej

  • będziesz rozumieć działanie aparatury kosmetycznej i laserów do depilacji

Wymagania zapisowe na kursie depilacji laserowej

  • Musisz być osobą pełnoletnią.

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V