REKRUTACJA TRWA!!! DOŁĄCZ DO ROZPOCZYNAJĄCEGO SIĘ SEMESTRU!

23.9.2020

Rekrutacja trwa- dołącz do rozpoczynającego się semestru

Wciąż jeszcze można dołączyć do zainaugurowanego w dniach 12/13 września, semestru jesiennego w szkole ŻAK.

Mamy miejsca na wszystkich kierunkach w ofercie. Rekrutacja z gwarancją przyjęcia trwa do ostatniego wolnego miejsca.

Tylko u nas nauka za darmo oznacza całkowity brak opłat, drobnych druczków czy kar mniej lub bardziej umownych, przez cały okres nauki!

Dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej (Branżowej I-go stopnia) jest to ostatnie szansa na uzupełninie wykształcenia średniego w krótszym czasie (w 2 lata).

Nauka w naszym liceum, tak jak na wszystkich innych kierunkach w szkole policealnej, odbywają się w systemie zaocznym (sobota – niedziela co drugi weekend).

Zapisy do szkoły odbywają się osobiście lub formie on-line, która również gwarantuje miejsce na wybranym kierunku.

Czekają na Ciebie:

SZKOŁA JEDNOROCZNA

Agent Celny- po LO - 1 rok 159zł/msc

Konsultant ds. dietetyki- 1 rok- 159zł/msc

Rejestratorka medyczna- po LO- 1 rok- 159zł/msc

Trener personalny z elem. fitness- 1 rok- 159zł /msc

SZKOŁA POLICEALNA

Administracja- 2 lata- NAUKA ZA DARMO!

Ochrona  osób i mienia- 2 lata- NAUKA ZA DARMO!

BHP- 1,5 roku- NAUKA ZA DARMO!

Florysta- 1 rok- NAUKA ZA DARMO!

Kosmetyka- 2 lata- NAUKA ZA DARMO!

Opiekun Medyczny- 1 rok- NAUKA ZA DARMO!

Asystent osoby niepełnosprawnej- 1 rok- NAUKA ZA DARMO!

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE dla dorosłych

Zaoczne LO dla dorosłych 3 / 4 lata