Rejestratorka medyczna - kwalifikacje w 10 miesięcy

4.8.2017

Prowadzimy zapisy na NOWY KIERUNEK  - rejestratorka medyczna.

Nauka trwa tylko 10 miesięcy, system nauki zaoczny – tylko soboty i niedziele.

Czesne miesięczne – 119 zł (możliwość 30 % zniżki)*

Zapisy on line: www.zak.edu.pl/formularz/zapisz-sie-online

Sekretariat Szkoły Żak: Chełm, Lwowska 12, deptak, wejście za Rossmannem, Tel. 82 564 23 49

Czym zajmuje się rejestratorka medyczna?

Rejestratorka medyczna to zawód o charakterze biurowym. Rejestratorka medyczna przyjmuje zgłoszenia pacjentów, umawia terminy świadczenia usług medycznych, kieruje pacjentów do właściwych pracowników i placówek służby zdrowia oraz prowadzi dokumentację medyczną osób objętych opieką. W ramach prowadzenia dokumentacji medycznej (karty zdrowia pacjentów, rejestry chorych, wyniki badań) zajmuje się jej gromadzeniem, segregowaniem i archiwizacją. Udziela informacji o świadczonych usługach medycznych, weryfikuje ubezpieczenia zdrowotne pacjentów oraz informuje ich o warunkach formalnych i finansowych udzielania świadczeń zdrowotnych. Prowadzi ewidencję wykonywanych usług medycznych, a w prywatnych przychodniach wystawia również faktury oraz przyjmuje płatności za świadczone usługi. Rejestratorka medyczna, realizując zadania zawodowe, przestrzega tajemnicy zawodowej oraz stosuje przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

*zapytaj o zniżki w sekretariacie szkoły