• Start  »
  • Aktualności  »

Absolwencie! Pochwal się świadectwem i zgarnij 50 zł na zakupy w serwisie Allegro!

Tylko do wyczerpania zapasów!

28.4.2022

Właśnie kończysz szkołę średnią? 29 kwietnia odbierasz świadectwo? Gratulacje!

Nie zwlekaj zbyt długo z decyzją, co robić dalej. Żak ma dla Ciebie kilka interesujących propozycji! Droga do sukcesu jest prosta.

Krok 1
Zapoznaj się z ofertą kierunków policealnych i medycznych dostępnych w najbliższym oddziale Żaka.

Krok 2
Wybierz coś dla siebie!

Krok 3 Wpadnij do nas od razu po rozdaniu świadectw w szkole i zapisz się na wymarzony kierunek.

Krok 4 Otrzymasz od nas voucher o wartości 50 zł na zakupy w serwisie Allegro.

Połącz przyjemne z pożytecznym! Zacznij naukę we wrześniu, a już nawet rok później ciesz się ze zdobytego zawodu!

To takie proste! REGULAMIN PROMOCJI

PS Wiesz, że większość naszych kierunków jest całkowicie darmowa? Nauka w Żaku to czysty profit!