HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH STYCZEŃ 2024

Harmonogram egzaminów zawodowych styczeń 2024

Drodzy Słuchacze,

W załączeniu znajdziecie harmonogram egzaminów zawodowych w sesji STYCZEŃ 2024.

Szczegóły otrzymają Państwo w sekretariacie szkoły.

Na egzamin należy zgłosić się pół godziny wcześniej oraz posiadać przy sobie dowód osobisty oraz długopis z czarnym tuszem.

Poniżej kilka wytycznych, o których powinniście wiedzieć i zastosować się podczas egzaminu.

Na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych przyborów piśmienniczych (czarny długopis), linijki, cyrkla, kalkulatora itd.

Zdający nie mogą pożyczać przyborów od innych zdających.

Zdający nie powinni wnosić na teren szkoły zbędnych rzeczy, w tym książek, telefonów komórkowych, maskotek.

Szkoła nie zapewnia wody pitnej. Na egzamin należy przynieść własną butelkę z wodą.

Na terenie szkoły nie ma możliwości zapewnienia posiłków.  Osoby przystępujące do więcej niż jednego egzaminu w ciągu dnia będą mogły zjeść przyniesione przez siebie produkty w przerwie między egzaminami.

Życzymy powodzenia.