Kwalifikacje rolnicze ZA DARMO zdobędziesz w Szkole Żak!

14.7.2016

Chcesz kupić ziemię rolną? Musisz mieć kwalifikacje rolnicze!

W Szkole Żak uzyskasz je ZA DARMO!

Turystyka wiejska – NOWY KIERUNEK w Szkole Żak daje dobre perspektywy.

Już po 1,5 roku całkowicie bezpłatnej nauki w systemie zaocznym i zaliczeniu egzaminu, otrzymuje się wykształcenie rolnicze, będące warunkiem do możliwości zakupu ziemi, według ustawy z dnia 1.05.2016.

Kierunek Turystyka wiejska jest również znakomitą bazą do prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego, poprzez dużą liczbę godzin z przedsiębiorczości w rolnictwie.

Wykształcenie zdobyte na kierunku TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ  umożliwia sięganie po dotacje z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Żak to szkoły dla dorosłych, kształcimy zaocznie – tylko w soboty i niedziele, jesteśmy blisko Twojego domu!

Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz

Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź do sekretariatu: Chełm, ul. Lwowska 12, deptak, II p. nad Rossmanem.